Metody podejmowania trafnych decyzji.

 

Przeczytaj krótki opis metod jakie poznasz na warsztatach.

 

 

Metoda 360 Stopni

Zaawansowana metoda, dzięki, której spojrzysz na decyzje i swoje życie z wielu perspektyw. Dzięki tej metodzie wypracujesz decyzję najlepszą z najlepszych. Pogodzisz swoje potrzeby osobiste z obowiązkami wobec otoczenia. Szczególnie przydatna przy skomplikowanych życiowych decyzjach.

 

List do Mistrza

Napiszesz list. Prawdziwy list to znany od wieków najlepszy sposób na przekazanie informacji i wyrażenie emocji. Dość powiedzieć, że Nowy Testament w znacznej części oparty jest na listach. Jesteś liderem życia, staniesz się Mistrzem podejmowania trafnych decyzji.

 

Mały Krok do Wielkości

Największa podróż czy nowy projekt biznesowy zaczyna się od pierwszego małego kroku. Następnie wykonujesz kolejne kroki i konkretne działania prowadzące Cię do wielkiego celu. Do wielkiej nagrody, Twojej wielkości osobistej jak również realizacji wielkich planów rozwoju.

 

Łoże Decyzji

Metoda pozostawi w Twoim sercu nieodpartą konieczność podjęcia jednoznacznych, życiowych decyzji. Podejmiesz trafne decyzje zmieniające Twoje życie. Dobra zmiana zaczyna się od zmiany samego siebie, od zmiany swojego myślenia. Tym samym, jako lider zaczniesz wpływać na dobre zmieniany w swoim życiu i całym otoczeniu.

Czynniki wpływające na podejmowane decyzje.

 

 

Zapoznaj się z czynnikami jakie wpływają na Twoje decyzje, które poznasz na warsztatach.

 

 

Wychowanie

Zrozumiesz jak rodzice, nauczyciele i inne osoby, które miały wpływ na Twoje wychowanie wpłynęły na kształtowanie się u Ciebie zdolności podejmowania decyzji. Odkryjesz, czy dziś po wielu latach wychowanie ma nadal negatywny wpływ na Twoje decyzje? Uwolnisz się od duchów przeszłości.

 

Wartości / Przekonania

Poznasz czy kierujesz się w życiu swoimi fundamentalnymi wartościami czy budujesz decyzje na grząskim gruncie. Odkryjesz swoje głębokie wartości i przekonania. Ustalisz ich hierarchię, ponieważ ma to kluczowe znaczenia, aby Twoje decyzje były w ostatecznym rozrachunku zawsze trafne.

 

Inne osoby / Otoczenie

Zidentyfikujesz, które osoby z Twojego otoczenia mają największy wpływ na Twoje decyzje. Uwolnisz się od toksycznego wpływu środowiska, które zatruwa Twoje decyzje. Zyskasz niezależność w podejmowaniu decyzji oraz wolność kształtowania swojego życia i biznesu.

 

Cele

Rozpoznasz jak Twoje cele, marzenia, pragnienia determinują Twoje decyzje i działania. Warsztaty doprowadzą Cię do odkrycia Twojego największego życiowego celu. Wyznaczysz swoją misję życiową i wizję jej realizacji. Przekujesz swoje cele osobiste na wielkie i ambitne cele życiowe.

 

Emocje / Uczucia

Doświadczysz emocji, które mają znaczący wpływ na podejmowane przez Ciebie decyzje. Rozeznasz czy podejmujesz decyzje pod wpływem chwilowych, silnych, targających Tobą emocji czy głębokich poruszeń. Każda emocja to znaczący sygnał, że dzieje się coś ważnego. Nauczysz się korzystać z tych emocjonalnych znaków dla podejmowania trafnych decyzji.

Przeczytaj informacje o warsztatach

 

Wyjątkowy cykl warsztatów realizowanych na podstawie nowatorskiego programu rozwoju Wypłyń na Głębię!

 

Jesteś z Warszawy?

Dołącz do spotkań warsztatowych realizowanych w cyklu co dwa tygodnie. W każdym miesiącu odbywają się dwa warsztaty. Jeden warsztat z czynników wpływających na podejmowane przez Ciebie decyzje. Drugi warsztat z najlepszych metod podejmowania decyzji.

 

Pozbądź się ograniczających Cię czynników abyś podejmował odważne, trafne decyzje.

Poznaj autorskie, sprawdzone metody podejmowania najlepszych, trafnych decyzji.

 

Każdy warsztat to również okazja spotkania się w gronie przyjaciół Klubu Bogactwa Rozwoju. Ludzi wyznających te same chrześcijańskie wartości. Pragnących czerpać z praktycznej wiedzy przekazywanej na warsztatach, aby wspólnie doskonalić swoje umiejętności. 

 

 

Co zyskasz i jakie korzyści osiągniesz

dzięki warsztatom wypływania na głębię życia?

 

Zdobędziesz wiedzę i rozwiniesz umiejętność do realizacji ambitnych wyzwań i życiowych celów.

 

Poznasz metody radzenia sobie z ograniczeniami utrudniającymi lub nawet uniemożliwiającymi realizację Twoich życiowych pragnień.

 

Spotkania i warsztaty to bogactwo praktycznej wiedzy doskonalącej i wspierającej Cię  w podejmowaniu najtrudniejszych życiowych decyzji.

 

Ustalisz swój największy życiowy cel, określisz najtrudniejsze wyzwania i otrzymasz narzędzia aby je skutecznie zrealizować.

 

Zyskasz wiedzę i metody abyś zrealizował swoją nawet największą życiową wizję.

 

Zainspirujesz się i zmotywujesz do dobrego działania. 

 

Odkryjesz i wcielisz w życie swoje powołanie.

 

Zyskasz potężne wsparcie w Twojej wielkiej wyprawie na głębię życia. 

 

 

Cykl warsztatów Wypłyń na Głębię to nie pojedyncza inspiracja. Każda warsztat to Twój kolejny krok na drodze rozwoju i doskonalenia. Takie podejście gwarantuje głęboką i trwałą zmianę życia.

 

Jak realizowany jest warsztat?

Nowa wiedza, pogłębiające ćwiczenia i szczera dyskusja.

Działanie najskuteczniejszą metodą Action Learning z elementami Group Coachingu.

Warsztaty 

Rozeznawania i Podejmowania Życiowych Decyzji

 

Wypłyń na Głębię

Czynniki wpływające na podejmowane decyzje.

 

Pokonywanie ograniczeń oraz wzmacnianie pozytywnych, odważnych decyzji i działań.

Metody podejmowania

trafnych decyzji.

 

Sprawdzone, autorskie metody dokonywania

życiowych wyborów i skutecznego działania.

Ucieszyłam się, ponieważ od dawna pragnęłam znaleźć się wśród ludzi, którzy mają odwagę spoglądać głębiej... Bardzo wartościowe Biblijne przykłady. Otrzymane materiały pomocne w przemyśleniach. Podobała mi się swoboda, szczerość i pogoda ducha osoby prowadzącej. Hanna

Bardzo ciekawe i odkrywcze spojrzenie na pewne sprawy których nie do końca sobie uświadamiałam, a które wpływają na to jakie jest moje życie.

Warsztaty bardzo wartościowe, nawet się takich informacji nie spodziewałam. Już drugi raz wyszłam z nich pełna energii.

Najbardziej wartościowa na spotkaniach jest możliwość systematycznej pracy nad sobą. Wnioski, jakie można wyciągnąć z tematu spotkania, a które dotyczą mnie samej i mojego postrzegania siebie. Wartością dodaną jest bardzo widoczne i cenne doświadczenie Prowadzącej. Dopasowanie tematu spotkania do ćwiczeń w trakcie ich trwania. Wartością jest również fakt, że temat spotkania styka się z wartościami chrześcijańskimi i Jezusem w roli głównej, dzięki czemu nie ma oporów (albo są do pokonania) do mówienia o sobie, wnikanie w głąb siebie z innymi.

Za najbardziej wartościowe uważam, dyskusje w grupach, to że możemy dzielić się swoimi doświadczeniami, przeżyciami, poglądami i jednocześnie możemy je wspólnie analizować, rozważać jak wpływają na nasze obecne życie. Rozmowy te otwierają moje oczy na wiele spraw, których wcześniej w ogóle nie dostrzegałam.

Bardzo inspirujące i pomocne warsztaty, dające pewne narzędzia i wskazówki jak w Boży sposób podchodzić do celów które sobie stawiamy w życiu. Najważniejszy ze spotkania jest efekt, a ten został osiągnięty - wnioski dotyczące tematu spotkania są bardzo wyraźne i głębokie. Zgodność z osobami, które brały udział w ćwiczeniach, ich obecność i podobne problemy.jaki Bóg ma plan na nas i znajdowanie na to odpowiedzi w Biblii.

Dziękuję.

Jestem wdzięczny za te warsztaty, mogłyby być co tydzień.

Partnerem warsztatów jest

Centrum Myśli Jana Pawła II

Warszawa, ul. Foksal 11

 

Miejsce warsztatów:

Centrum Myśli Jana Pawła II

Warszawa, ul. Foksal 11

Warsztaty prowadzi

 

Barbara Karska

 

Coach, trener,

twórca warsztatów Wypłyń na Głębię

Więcej o Barbarze Karskiej przeczytasz tutaj...

Dwa tematy warsztatów w miesiącu

Zapisz się na cały cykl warsztatów

Wypłyń na Głębię

 

 

2 x Warsztaty Wypłyń na Głębię - 90 zł

 

 

Dodatkowo:

Bezpłatny wstęp na wszystkie spotkania online na żywo

w ramach spotkań Klubu Bogactwa Rozwoju.
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

Rabat minimum 10% na inne wydarzenia organizowane przez Klub.

 


Jeden Warsztat - 45 zł

Najbliższy odbywający się warsztat.

Zamów i wpłać

Zamów i wpłać

Tematy warsztatów

Pierwsze półrocze 2017 roku.

 

 

Tematy warsztatów

Pierwsze półrocze 2017 roku.

 

 

19 czerwca 2017
      Zapisz się na warsztat wpłata 45 zł obejmuje udział w warsztatach, materiały oraz kawę, herbatę, ciastka   ​               Termin warsztatów: 6 czerwca 2017 Godz: 18:00-20:30   Miejsce: Centrum Myśli Jana Pawła II
06 czerwca 2017
6 czerwca 2017     Zapisz się na warsztat wpłata 45 zł obejmuje udział w warsztatach, materiały oraz kawę, herbatę, ciastka   ​             Termin warsztatów: 6 czerwca 2017 Godz: 18:00-20:30   Miejsce: Centrum Myśli
17 maja 2017
23 maja 2017     Zapisz się na warsztat wpłata 45 zł obejmuje udział w warsztatach, materiały oraz kawę, herbatę, ciastka   ​               Termin warsztatów: 23 maja 2017 Godz: 18:00-20:30   Miejsce: Centrum Myśli
19 czerwca 2017
      Zapisz się na warsztat wpłata 45 zł obejmuje udział w warsztatach, materiały oraz kawę, herbatę, ciastka   ​               Termin warsztatów: 6 czerwca 2017 Godz: 18:00-20:30   Miejsce: Centrum Myśli Jana Pawła II
06 czerwca 2017
6 czerwca 2017     Zapisz się na warsztat wpłata 45 zł obejmuje udział w warsztatach, materiały oraz kawę, herbatę, ciastka   ​             Termin warsztatów: 6 czerwca 2017 Godz: 18:00-20:30   Miejsce: Centrum Myśli
17 maja 2017
23 maja 2017     Zapisz się na warsztat wpłata 45 zł obejmuje udział w warsztatach, materiały oraz kawę, herbatę, ciastka   ​               Termin warsztatów: 23 maja 2017 Godz: 18:00-20:30   Miejsce: Centrum Myśli

Sprawdź PPŻ>>

Copyright © 2014-2017 

BOGActwo Rozwoju Arkadiusz Piotr Tomczyk

Twoja prywatność jest gwarantowana.
Nigdy nie ujawnimy Twoich danych.

Adres Email:

klub@bogactworozwoju.pl

 

Tel. 12 358 62 87

 

 

Adres korespondencyjny:

BOGActwo Rozwoju

Turniejowa 70/97B

30-619 Kraków

 

 

Rozliczenia transakcji przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl