Dołącz do społeczności Klubu

Polub i Udostępnij tą stronę

Zdobyta wiedza pozwoliła mi lepiej mnie poznać i innych ludzi.

To była genialna przygoda ze sobą i z Bogiem. Najbardziej wartościowe w całym programie dla mnie było zrozumienie jaki Bóg ma plan na nas i znajdowanie na to odpowiedzi w Biblii. Wszystko było ok, super dopasowane fragmenty, sposób prowadzenia, przykłady z życia i Biblii. Rewelacja.

Łukasz

 

 

Wrażenia z programu Wypłyń na Głębię ciekawe i zaskakujące. Najważniejsza umiejętność jaką zdobyłem to wezwanie do działania - czyli nie odkładanie rzeczy po podjęciu decyzji. Jarosław

 

 

Ucieszyłam się, ponieważ od dawna pragnęłam znaleźć się wśród ludzi, którzy mają odwagę spoglądać głębiej... Bardzo wartościowe Biblijne przykłady. Otrzymane materiały pomocne w przemyśleniach. Podobała mi się swoboda, szczerość i pogoda ducha osoby prowadzącej.

Hanna

 

 

Bardzo inspirujące i pomocne warsztaty, dające pewne narzędzia i wskazówki jak w Boży sposób podchodzić do celów które sobie stawiamy w życiu. Najważniejszy ze spotkania jest efekt, a ten został osiągnięty - wnioski dotyczące tematu spotkania są bardzo wyraźne i głębokie. Zgodność z osobami, które brały udział w ćwiczeniach, ich obecność i podobne problemy.

 

 

Najbardziej wartościowa na spotkaniach jest możliwość systematycznej pracy nad sobą. Wnioski, jakie można wyciągnąć z tematu spotkania, a które dotyczą mnie samej i mojego postrzegania siebie. Wartością dodaną jest bardzo widoczne i cenne doświadczenie Prowadzącej. Dopasowanie tematu spotkania do ćwiczeń w trakcie ich trwania. Wartością jest również fakt, że temat spotkania styka się z wartościami chrześcijańskimi i Jezusem w roli głównej, dzięki czemu nie ma oporów (albo są do pokonania) do mówienia o sobie, wnikanie w głąb siebie z innymi.

Za najbardziej wartościowe uważam, dyskusje w grupach, to że możemy dzielić się swoimi doświadczeniami, przeżyciami, poglądami i jednocześnie możemy je wspólnie analizować, rozważać jak wpływają na nasze obecne życie. Rozmowy te otwierają moje oczy na wiele spraw, których wcześniej w ogóle nie dostrzegałam.

 

 

Wartościowe były ćwiczenia i praca ze sobą. Sesje zmuszały do koncentracji i zaangażowania, otwierały nowe spojrzenie na podejmowanie decyzji. Program zmuszał do uporządkowania myślenia.

 

 

Bóg odpowiedział na moje modlitwy jak podejmować decyzje. Dzięki ćwiczeniom wiem w jakim kierunku powinnam podążać. To doświadczenie dało mi wolność i pokój z przeszłością i samą sobą.

 

 

Trafne ujęcie Wypłyń na Głębię. Pokonać swoje ograniczenia, pokonać samego siebie to dopiero jest wyzwanie. Po ostatniej sesji zaczęłam przyglądać się swoim codziennym decyzjom, a właściwie to zaczęłam je zauważać bo do tej pory większość odbywała się mechanicznie. Teraz bardzo zależy mi żeby każda decyzja była podjęta trafnie.

 

 

Dzięki, bo już wcześniej szukałam takich odpowiedzi.

A dziś mam pewność że dobry kierunek obrałam.

 

 

Jeszcze bliżej Boga, Abba Ojcze takiej rozmowy jeszcze nie miałam. Dla mnie to wielkie odkrycie... to pokazuje moje obecne życie. Gdy patrzę się pod kątem woli Boga wszystko inne układa się logicznie.

 

 

 

Bardzo dziękuję za wspaniałą inicjatywę jaką jest

program Wypłyń na Głębię. 

Bardzo wartościowe są dla mnie informacje zwrotne jakie otrzymuję od Arkadiusza. Również wartościowe jest dla mnie połączenie programu internetowego ze spotkaniami z grupą. Katarzyna

 

 

Bardzo ciekawe i odkrywcze spojrzenie na pewne sprawy,

których nie do końca sobie uświadamiałam, a które wpływają

na to jakie jest moje życie.

 

 

O ile po pierwszych e-mailach nie miałem przekonania co do jakości materiałów i tego czy mogą być dla mnie pomocne. Tak teraz, tzn po tym materiale widzę, że było warto choćby tylko dla tej jednej części. Jeszcze nikt nie ujął tego Jezusowego Wypłyń na Głębię trafniej, oczywiście moim subiektywnym odczuciu. Czas szybko nadrobić resztę i jedziemy dalej. Wyprawa warta poświęcenia Czasu!

Adrian

 

 

Dzięki tym rozważaniom inaczej patrzę na swoje życie, widzę większość trafnie podjętych decyzji, czuję że moje życie jest bogate i jestem wdzięczna Bogu, że otrzymałam tyle łask. Jestem szczęśliwa z tego powodu, oczywiście jest trochę spraw do korekty ale przecież przede mną kolejne dni w których również będę podejmować decyzje.

Joanna

 

 

Ćwiczenie jest mocne i bardzo dobre, powinno być

obowiązkowym ćwiczeniem dla każdego po każdym

ważnym okresie w naszym życiu.

 

 

Niesamowita sesja i tłumaczenie Słowa Bożego, ogromne działanie Ducha Świętego jest w tym programie. Dziękuję.

Ania

 

 

Dziękuję. Jestem wdzięczny za te warsztaty, mogłyby być co tydzień ;-)

 

 

 

Co o nas i o Klubie Bogactwa Rozwoju 

mówią uczestnicy programu i naszych spotkań.

Doświadczony Trener, Coach life&executive, HR Manager z 18 letnim stażem pracy w firmach w Polsce i w Londynie. Przez ostatnich 11 lat zajmowała się rozwojem pracowników, identyfikacją talentów i projektowaniem ścieżek karier dla pracowników a także tworzeniem i prowadzeniem szkoleń.

 

Jako coach specjalizuje się w coachingu kariery i odkrywaniu swojego życiowego celu. Pomaga swoim klientom budować ścieżkę życia oraz zawodową opartą na talentach, wartościach, potencjale, który włożył w nich Bóg a także…marzeń. W swojej pracy łączy wrodzoną intuicję i wrażliwość na drugiego człowieka z wszechstronnym wykształceniem i wieloletnią praktyką w pracy z ludźmi, co pozwala jej doskonale diagnozować możliwości swoich klientów i motywować ich do odważnych decyzji, zmieniających życie.

 

Absolwentka Studium Coachingu Chrześcijańskiego przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich, Certyfikowany Trener Szkoły Trenerów Brainstorm. Ukończyła podyplomowe Studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi, studia magisterskie z Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Anglistykę.

 

Prowadząc klientów przez proces zmiany pracy a często również zawodu, pomaga przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz prowadzi symulacje rozmów kwalifikacyjnych. Pracuje w języku polskim i angielskim.

 

Jest pomysłodawcą i organizatorem społecznych konferencji „Zbyt Zajęci Żeby Żyć?” oraz „Zbyt Zajęci Żeby Kochać?” a także licznych warsztatów, które sama tworzy i prowadzi. Te inicjatywy mają na celu zatrzymać nas w szaleńczym biegu dzisiejszej rzeczywistości i zauważyć to, co naprawdę się w życiu liczy.

 

Od 6 lat współorganizuje również ewangelizacyjne kursy Alpha gdzie głosi konferencje na tematy związane z wiarą chrześcijańską.

 

 

Barbara Karska w mediach  

 

 

Wywiad z Barbarą Karską w Radiu Warszawa -->>

 

Wywiad z Barbarą Karską w TV Republika

 

Wywiad z Barbarą Karską na portalu Aleteia

 

 

 

 

Barbara mówi o sobie:

Moją misją życiową jest zainspirować Cię do życia w obfitości, do którego powołuje Cię Bóg. Głęboko wierzę w to, że żyjesz po to, aby wypełnić jakieś zadania w świecie, których nie może wykonać nikt inny. Odkrycie swojej życiowej misji sprawi, że poczujesz się w życiu spełniony. Często trzeba wykonać odważny krok i dokonać głębokich życiowych zmian, które ostatecznie poprowadzą Cię do pokochania swojego życia. Przeszłam przez ten proces, kiedy po 18 latach pracy na etacie
w różnych firmach i korporacjach postanowiłam porzucić bezpieczną przystań
i wypłynąć na głębię oraz całkowicie poddać się Woli Bożej. Po podjęciu tej decyzji, w moim życiu zaczęły dziać się cuda Jednym z tych cudów jest rozpoczęcie warsztatów Wypłyń na Głębię we współpracy z BOGactwem Rozwoju i Centrum Myśli JP 2.

 

Moje motto:

Nie bój się ! Wypłyń na głębię !

 

W wolnym czasie obmyślam nowe projekty rozwojowe, spotykam się z przyjaciółmi w ulubionych warszawskich kawiarniach oraz podróżuję... Ostatnie podróże zaowocowały miłością do Libanu, kuchni i muzyki libańskiej a także przyjaźnią ze św. Charbelem”. Zapraszam na fanpage

https://www.facebook.com/cudacharbela

 

Kontakt z Barbarą Karską

barbara.karska@bogactworozwoju.pl

Tel. 669 968 331

 

 

 

Entuzjasta i praktyk rozwoju osobistego opartego na Biblii. Od 20 lat zgłębia tajniki ludzkiej natury oraz schematy postępowania człowieka.

 

Doskonały obserwator otoczenia i ludzkiego działania. Wyśmienicie wsłuchuje się w każdego człowieka, z którym rozmawia.

 

Propagator rozwoju osobistego opartego na Biblii, jako najlepszym, najgłębszym, nieprzebranym źródle mądrości i nauk.

Pomysłodawca i założyciel Chrześcijańskiego Klubu Rozwoju Osobistego - Bogactwo Rozwoju.

 

Twórca szkoleń i programów rozwojowych inspirowanych oraz w całości opartych na Piśmie Świętym: Księga Twojego Rozwoju, Podbój Ziemi Obiecanej, Wypłyń na Głębię.

Siewca Słowa Bożego m.in. inicjator, mówca oraz prowadzący Strefę Słowa Światła podczas Krakowskiej Nocy Światła.

 

Prywatnie mąż Katarzyny, z którą mieszka w królewskim mieście Krakowie. Urodzony 40 lat temu w Kutnie, miasteczku w centralnej Polsce. Do roku 2012 pracował w znanych finansowych korporacjach. Gdzie przez wiele lat z sukcesami zarządzał dużymi zespołami pracowników.

 

Porzucił intratną menadżerską posadę, aby w pełni poświęcić się swojej pasji. Od tamtego momentu w pełni oddaje się zgłębianiu mądrości Biblijnych. Efektem tych rozważań są kolejne nietypowe szkolenia i kursy. Największy i najbardziej rozbudowany jest kompleksowy program rozwojowy Wypłyń na Głębię.

 

Kontakt z Arkadiuszem:

arkadiusz@bogactworozwoju.pl

tel. 664 767 888

Arkadiusz Piotr Tomczyk

 

Twórca Klubu Bogactwo Rozwoju

Autor szkoleń i programu Wypłyń na Głębię

Barbara Karska

 

Coach, trener,

twórca warsztatów Wypłyń na Głębię

O nas...

Copyright © 2014-2017 

BOGActwo Rozwoju Arkadiusz Piotr Tomczyk

Twoja prywatność jest gwarantowana.
Nigdy nie ujawnimy Twoich danych.

Adres Email:

klub@bogactworozwoju.pl

 

Tel. 12 358 62 87

 

 

Adres korespondencyjny:

BOGActwo Rozwoju

Turniejowa 70/97B

30-619 Kraków

 

 

Rozliczenia transakcji przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Sprawdź PPŻ>>